1 ) Чи можна купити порожню коробочку?

На жаль, порожніх коробочок не продаємо. Ми спеціалізуємося на створенні повністю готового подарунка, який просто потрібно забрати з пошти подарувати 😉.

2) Цукерки свіжі?

Цукерки завжди свіжі завдяки настроєній системі закупівель. Подарунок збирається тільки після замовлення клієнтом і цукерки до нас приїжджають невеликими партіями щодня, крім вихідних. Ми не робимо великих запасів та не збираємо подарунки наперед, навіть перед святами. Таким чином цукерки та продуктові комплектуючі у подарунку завжди свіжі.

3) Алкоголь оригінальний?

Весь алкоголь, який використовується в подарунках від офіційних дистриб’юторів. Працюємо лише з оригінальним алкоголем.

4) Чи можна залишити порожнє місце, щоб покласти свій подарунок?

Усі подарунки збираються «під ключ». Це цілком готове рішення. Він не вимагає додаткової упаковки або будь-яких інших втручань. Все зібрано якісно та зі смаком. Наш дизайнер спеціалізується на огорожі і працює в цій ніші з 2011 року. При створенні кожної коробочки враховуються багато факторів. Це розмір самої коробочки, розмір складових, поєднання кольорів та ще багато факторів. Також, коли залишається порожнє місце, викладка порушується і в такому випадку може дійти до Вас зовсім естетично не гарний подарунок і зовсім не факт, що Вам самостійно вдасться красиво вписати свою складову. Ми дуже цінуємо свою репутацію, тому не відправляємо підлоги порожніх подарунків.

5) Навіщо потрібна застава?

Усі подарунки збираються вручну майстром лише після замовлення. На виготовлення, витрачається час і в подарунку фіксуються вибрані Вами написи. Також у нас дуже надійна упаковка і на підготовку посилки до відправлення використовується багато витратних матеріалів. Тому ми працюємо із заставою або за повною передоплатою. Але ☝️ми повністю повертаємо заставу або оплату, якщо трапилася якась помилка з нашого боку, і Ви її виявили при огляді на Новій пошті. У такому випадку Ви робите фото дефекту та НЕ ЗАБИРАЄТЕ своє замовлення з відділення. Надсилаєте нам фото і ми повністю повертаємо гроші.

6) Як довго чекати на замовлення?

Ми цінуємо Ваш час, і розуміємо як важливо, щоб подарунок був доставлений вчасно, тому працюємо дуже швидко. Незважаючи на те, що кожна коробочка збирається вручну і тільки після замовлення клієнтом ми надсилаємо посилку наступного дня після оформлення замовлення та оплати. Винятком є вихідні дні (субота та неділя). Тільки під час великих свят підготовка замовлення може зайняти до 3-х днів.

7) Чи не зашкодить при пересиланні?

З транспортування та зберігання все продумано. Посилки завжди сягають цілісності. У нас дуже надійна упаковка. При пересиланні подарунок не зашкодить.

Item added to cart.
0 items - грн