Ми щодня робимо людей щасливішими.

Ми винахідники подарунків – які викликають емоції. В чому причина? – У нас самих…

Історія кохання започаткувала створення великого та унікального проекту – магазину подарунків. Єдиного у своєму роді.

А почалося все з того, що у колі друзів, я по-новому подивилася на давно знайомого хлопця. Цей серйозний і трохи сумний погляд, лиса голова… одним словом, не так я собі уявляла свого чоловіка.

Але після тієї зустрічі наше життя змінилося.

Якось, я поділилася з ним історією, як зробила для своєї підгуги букетик із плюшевих ведмедиків, і про емоції, що викликав такий подарунок. У відповідь прозвучала ідея робити такі букетики на замовлення та обіцянку допомогти.

Наступного дня всі мої заощадження (1500 грн) були витрачені на матеріали для букетів та іграшки. Мене переповнювали емоції… З пакетом матеріалів я вже тоді відчула себе BUSINESS LADY.

Але не все у житті так просто. Виявилося, що перший зроблений мною перший букет з часом втратив свою форму і привабливість 🙁 Ведмедики не хотіли триматися разом… .

Коли всі можливі інформаційні матеріали були прочитані і десятки способів не мали успіху, я вже почала опускати руки і сумніватися у своїх можливостях. У той період мій коханий подарував мені особливий подарунок. Це було вирішення всіх проблем. В основу мого букета увійшов його металевий каркас, зроблений вручну.

Коли інші пари гуляли під зірками і тинялися в кафешках, ми робили букетики, кріпили цукерки та іграшки та обговорювали наш бізнес-план. Вдень у нас була нудна робота (оскільки потрібно було заробляти кошти для проживання та розвитку нашої справи), а ввечері ми насолоджувалися один одним і робили подарунки.

Все почалося з колекції в 5 букетів із іграшок. Для просування вибрали соц. мережа VK. І всесвіт сказав нам Так!. Перший букетик було продано вже через 4 дні після старту. Колінки тремтіли, очі блищали і на крилах щастя я сама доставила нашому 1-му клієнту його замовлення.

Мій коханий чоловік взяв на себе обов’язки фотографа та розвивався у цьому напрямі. На перший фотоапарат Nicon D 3000 ми накопичували пів року. З часом спільними зусиллями було обладнано невелику фото студію, теж 100% hand made. І на початку нашого шляху як фон було біле простирадло натягнуте на рамку, а освітленням служили 2 великі офісні лампи денного світла, на саморобних ніжках, ретро стілець. Збоку це виглядало смішно, але ми пишалися собою.

Будучи маркетологом за освітою, я взяла на себе просування та роботу з клієнтами. На той час ми були впевнені, що наш продукт повинен сам себе продавати. Вночі і по кілька разів на день, я розсилала заявки у друзі в контакті. То була перша стратегія просування.

Ми настільки вірили у свою справу, що гуляли з букетиками з іграшок, демонструючи перехожим свій продукт і тим, хто зацікавився, вручали візитки власного виробництва.

З наміром працювати і заробляти разом, ми просто випали з життя. Весь можливий час проводили разом. Годинниками могли лежати обговорюючи перспективи розвитку та ставлячи собі нові завдання. Такі наївні та закохані.

У 2016 році Ми стали чоловіком та дружиною, а наше спільне хобі перетворилося на сімейний бізнес. Ми не перестаємо розвиватися, все такі ж переповнені ідеями і без розуму один від одного.

Item added to cart.
0 items - грн